banderolë-1
banderolë-2
banderolë-3

projektet tona

 • projekti01
 • projekti02
 • projekti03
 • projekti04
 • projekt05
 • projekti06
 • Kush Jemi Ne

  Kush Jemi Ne

  China-Base Ningbo Foreign Trade Group Co., Ltd. është një nga 500 ndërmarrjet më të mira të tregtisë së jashtme në Kinë, me një kapital të regjistruar prej 15 milionë dollarësh dhe një shkallë eksporti vjetore mbi 2 miliardë dollarë.

 • Biznesi ynë

  Biznesi ynë

  Ne bashkëpunojmë me fabrika të shkëlqyera kineze me kapacitet të fortë prodhimi dhe kontroll të lartë të cilësisë së produktit (aktualisht duke punuar me mbi 36,000 fabrika) për të eksportuar produkte premium me çmimet më të favorshme në industri.

 • Ekipet tona

  Ekipet tona

  Ne kemi një ekip me më shumë se 30 vjet përvojë në tregtinë e jashtme dhe menaxhim dhe nivel profesional në departamentet e kërkimit dhe zhvillimit, blerjeve, logjistikës dhe zhvillimit të produkteve.

Shërbimi ynë me një ndalesë

rreth nesh
kompania

China-Base Ningbo Foreign Trade Group Co., Ltd. është një nga 500 ndërmarrjet më të mira të tregtisë së jashtme në Kinë, me një kapital të regjistruar prej 15 milionë dollarësh dhe një shkallë eksporti vjetore mbi 2 miliardë dollarë.

shikoni më shumë

Lini Mesazhin Tuaj